• Index
  •  » Hydepark
  •  » Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

#31 27-12-2012 14:03:26

InSecT

Weteran

Zarejestrowany: 23-06-2011
Posty: 298
Punktów :   

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Oskar wiem że to jest trudne do zrozumienia- 16 lat.

Uwierz miałem ten sam problem, Danger może jeszcze pamięta jak strzelałem się w 1LDA mając 13/14 lat. I uwierz było to samo. Na małe strzelanki w spólnym gronie jeżeli rodzice wiedzieli i brali za Ciebie odpowiedzialność ok! ale nigdzie nie można było się ruszyć przed ukończeniem 16 lat i nie było opcji. Tyle że wtedy jak replika miała 380 fps to było WOW! snajper 450 i nie dało się więcej. Teraz w dobrym karabinku szturmowym masz 450 a snajperzy potrafią podejść pod 600-700 fps (chyba bo na tym się nie znam i to raczej Krawat by Ci musiał powiedzieć jak jest).

Tak samo jest z Tobą. Mała kameralna impreza w naszym gronie- ok! Rodzice niech biorą za Ciebie odpowiedzialność ale nie będą myśleć za Ciebie. Nie można na plakatach napisać że w wieku 14 lat możesz przyjść się strzelać.
Nawiasem mówiąc nie wiem czy wiesz ale- "Replika broni przypominająca broń palną jest uznawana jako broń palna"."Użycie repliki broni w celach przestępstwa będzie traktowane jak użycie broni ostrej","Replika broni ostrej jest dostępna osobą które ukończyły 18 rok życia".

Na koniec- Ciesz się że nie akceptujemy aż tak rygorystycznie prawa ASG (a to powinniśmy robić) bo byś wgl nie postrzelał.

Offline

 

#32 27-12-2012 15:29:28

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Właśnie mi chodziło o to że będziemy robić na terenie lublińca, żadne wyjazdy ani nic takiego, znam fajną polankę i kawałek lasu co by się nadawała do małych strzelanek, nic wielkiego, zrobi się ze 2 bazy i kilka posterunków i będzie się regularnie co weekend robić strzelanki lub co 2-3 dni, jak byłem młodszy to co dzień była strzelanina, wtedy to była najleprza forma spędzania czasu dla mnie i kumpli, choć wtedy strzelaliśmy się bez okularów, nie wiedzieliśmy co to w ogóle Airsoft, a sami używaliśmy takich karabinków airsoftowych tylko że sprężynowych. Ale nikomu nic nie było dopuki sam nie wlazłem w swoją pułaplę, ale to wiele mi nie zrobiło . Z sentymętem wspominam tamte czasy. Nic nie chcę na siłę robić, decyzja i tak nalerzy do was. Jeśli nie zgodzicie się i tak będę prubował namówić kilku kumpli na takie strzelanki w takim małym gronie.(Na to nie macie wpływu hehehe )

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (27-12-2012 15:33:09)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#33 27-12-2012 19:09:31

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

"No racja, mozna też z rodzicami gadać o tym ale to wątpliwe by większośc się zgodziła, i jeszcze te zgody, a potem na nas zwalą winę jak coś się stanie. A jeśli chodzi o to co vaco pisał to mam replikę co ma 380 fps. ale nawet do kotów nie strzelałem z niej jak działała, ale nie każdy w moim wieku ma na tyle wyobraźni. A szkoda :\ tym bardziej teraz te dzieciaki grają w 1-3 klasie w gry co ja grałem w 5-6 i nie wiadomo co im szczeli do łba. Ale znam team gdzie są używane słabsze bronie, rodzice wyrażają zgodę i tp i nikomu nic nie jest. Niewiem ale czy wy też mieliście wrażenie czy macie, że jesteście ostatnim normalnym pokoleniem młodzierzy?? Ja mam prawie zawsze, w szkole te dzieciaki zachowują się... conajmniej dziwnie.ę

Super, że nawet do kotów nie strzelałeś. Do bezbronnych się nie strzela. Coś tam wiesz. Tylko założę się, że pisząc "nie każdy w moim wieku ma na tyle wyobraźni" nie odnosisz się do pozostałych swoich wybryków, które jak to każdy w tym wieku popełniał. Granie w gry o niczym nie świadczy. Sam będąc dzieckiem, nadal nim jestem, póki rodziców mam, to nim jestem :-) ale mając 10 lat grałem w Resident Evil na Playstation. Gry to jest pierdoła, żaden wyznacznik zdarzeń w przyszłości, które mogłyby mieć nawiązania do grania w gry dla dorosłych.
Weź pod uwagę, że nie można nikomu napisać "słuchaj, masz 15 lat i masz sobie kupić super sprężynówkę za 200 zł z 150FPSami" dlaczego? Bo to ma być przyjemność, a nie nakazy nakładane przez nas. Do tego osoba ze sprężynówką, co sieje kulki jakby lufy nie miała na pewno nie jest przyjemne, tylko odpycha od tego sportu. Tym bardziej w takim wieku, kiedy myśli się, że mając 700FPSów jest się najlepszym i w ogóle. Do tego należy podchodzić z rozumem. Okularów możesz zapomnieć, repliki i kulek, ale mózgu na strzelankę jak zapomnisz, to przegrywasz od razu.


"Można ustalić zasadę że od 5 klasy w zwyż i karabiny o sile do 280max. i nie ma mowy o zmuszaniu do kupna wyznaczonego sprzentu
Jeśli chodzi o mój wiek to za około pół roku 16
Da się wszystko zrobić jeśli chodzi o bezpieczeństwo i sprzęt, tylko hcętni muszą być.

EDIT:
Jeśli chodzi o puźną godzinę to już tak mam że wcześniej niż co najmniej 24 nie idę spać, po prostu nie umiem.
A max idę spać o 4-5 rano"

Czyli chcesz powiedzieć, że mogą sobie kupić co chcą, tylko żeby miało 280FPSów? Wyklucza się to trochę. To tak jakbyś powiedział "Jaki zespół uważasz za najlepszy i dlaczego akurat jest to Metallica?". Po prostu narzucasz znowu komuś, że ma kupić replikę do 280FPSów. A co jak kupi takiego RK-06 z 400FPSów i będzie musiał zmienić sprężynę na np sp90 co i tak pewnie da mu powyżej 300Fpsów, ale nie będzie chciał tracić gwarancji? Bo gwarancję traci się w momencie zerwania plomby na GB.
Chęci, chęci, chęci. Ja mam chęci na zgrabną 18, ale na chęciach się kończy bo mam od 4 lat kobietę. Samymi chęciami nie da się zdziałać wszystkiego, potrzebne jest jeszcze realne oszacowanie tego co chce się dokonać. A w tym wypadku odpada, bo poniżej 16 lat, to są gimnazja. A 16/17 ani nawet 55 nie czyni Cię dorosłym z pełnym rozwojem kory mózgowej pozwalającej zachować odpowiednie myślenie w danych sytuacjach. Mówiąc prościej - wiek to nie wyznacznik dorosłości.

"Ojoj te repliki co mają 150 max 280 fps.(elektryki) i te zprężyniaki są dostępne od 14 roku życia, wpadło mi w oko to bo wiele sprężyniaków przeleciało mi przez ręce, te lepsze sprężyniaki w normalnych sklepach są od 14 roku życia a na necie od 18 każda replika oprucz sprężynówek.

EDIT:

znalazłem fragnęt

Miłośnikiem i sympatykiem airsoft może być każda osoba, bez względu na wiek, płeć i rasę.
W spotkaniach, walkach i imprezach airsoft mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
W przypadkach szczególnych, w spotkaniach, walkach i imprezach airsoft mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i posiadają pisemną zgodę rodziców / opiekunów, według ustalonego wzoru.

wdg mnie to odnosi się do tych walk co są karabiny od około 380fps w zwyż.

Mam kolegów w teamie z Warszawy oni też tak sobie zrobili z tymi ograniczeniami fps. by dołączyć trzeba mieć zgodę rodzica, większe strzelanki nadzouje osoba dorosła i takie tam, a jest sporo airsofterów w moim fieku i młodszych."

Wiesz dlaczego są od 14 i od 18? Bo każdy sprzedawca pisze co chce, ponieważ nie jest to "broń" tylko zabawka. Tak zabawka. Niby replika, tak też wygląda, jest ładna, ale nadal to zabawka na plastikowe kuleczki.
Skąd Ty ten cytat masz? Bez względu na wiek, płeć i rasę, a niżej napisane, że od 18 lat. Pewnie jeszcze tylko mężczyźni, bez wąsów i byle nie z Tajlandii, bo oni wszystko 6x lepiej od przeciętnego człowieka robią.
Zgodę rodzica należy mieć do pewnego wieku ze względu na to, iż będąc niepełnoletnim odpowiedzialność za cały szereg poczynań biorą za Ciebie osoby, którym aktualnie podlegasz - czytaj RODZICE albo ORGANIZATORZY STRZELANKI. Jeżeli kończysz 18 lat, dostajesz dowód, to możesz robić co chcesz na własną odpowiedzialność. Z tym, że tak jak wcześniej pisałem nasze Państwo i jak wszystkie inne zakątki świata nie biorą pod uwagę tego, że wiek nie jest wyznacznikiem dorosłości. To są tylko lata, które dzielą Cię od zmarszczek na dupie. Mózg żyje własnym życiem.


Mam wrażenie, że to trochę "trollingiem" można nazwać. Ale to tylko moje osobiste odczucie jest, które odnoszę czytając te posty.

Ostatnio edytowany przez Vaco (27-12-2012 19:19:56)

Offline

 

#34 27-12-2012 20:02:16

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

wiesz jak przytaczałem przykład tego teamu z Warszawy u nich to się sprawdziło jest tak jak ja proponowałem i problemów nie ma. A są młodsi odemnie, jeśli ktyoś złamie zasady lub naruszy zasady bezpieczeństwa to podziękujemy mu.


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#35 27-12-2012 23:39:53

InSecT

Weteran

Zarejestrowany: 23-06-2011
Posty: 298
Punktów :   

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

to jak Ty byś się czuł jak byśmy Tobie podziękowali? A do tego jak miał bym być chamski, mieszkasz na tyle blisko mnie że jak zobaczę iż chociaż na podwórku masz replikę na wierzchu, zadzwonię i powiem że jest sytuacji iż młody chłopak biega po dworze z karabinem który jest z daleka nie do odróżnienia od m4/ak/g36 itp. postawisz SPAP (chyba jest najbliżej) na nogi i zapłacisz za interwencje. To jest drastyczny przykład ale też łamanie przepisów i uwierz były takie przypadki gdzie ktoś poczuł się zagrożony, zadzwonił i najbliższa jednostka antyterrorystyczna jest stawiana na nogi.

16 lat i koniec. Tyle w temacie

Ostatnio edytowany przez InSecT (27-12-2012 23:41:40)

Offline

 

#36 28-12-2012 02:29:18

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Dobra nie będę sie klucił i przytaczał przykładów typu ten tem z Warszawy lub asgjunior, powiem jedno szukacie dziury w nowym moście. A takie coś jak ja proponuję istnieje w innych miastach i nie ma zarzutu Ale jak się nie dacie przekonać to nie.


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#37 28-12-2012 12:20:09

 ..:Sybir:..

Starszy kapral

Skąd: OLESNO
Zarejestrowany: 29-12-2011
Posty: 37
Punktów :   
Team: EJS OLESNO
Broń główna: M4A1 x2 ,G36k
Broń boczna: Glock 19
WWW

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Może się wtrące w Waszą rozmowę.
Sam staram się załapać kilka pomysłów na rozpowszechnienie ASG wsród "cywili".
Może powiem na wstępie, że nie wszystko co pisaliście czytałem, ale mam kilka pomysłów: 
Teraz jest blisko do WOŚP, sami chcemy wziąć udział. Niestety zapisy już minęły, ale organizatorzy myśleli już o nas , żeby umieścić nas w innej roli niż zbieranie pieniędzy. Lubliniec jest dużo większy od Olesna,  macie większe szanse na to by wyłapać potencjalnych "nowych" maniaków.
Drugą sprawą jest Facebook. uwierzcie, że to działa. Sam w to nie wierzyłem, ale od czasu kiedy założyliśmy fanpage dużo więcej ludzi o nas słyszało i o samym ASG.
Kolejna sprawa Dni miasta. Nie wiem czy Lubliniec coś takiego obchodzi, ale to również jest dobra sytuacja do zamierzonego celu.
Następnie dożynki. Również nie wiem czy takie coś jest u Was.
Jak już wcześniej pisałem Facebook robi cuda, ale sprawnie działająca strona www. też jest dobrym i trafionym pomysłem. Wasza tak jakby "umarła" .
Nie chce Wam wypominać co wam źle działa, chce tylko pokazać w jaki sposób możecie osiągnąć to co chcecie. Powiem szczerze , że gdybyśmy się nie poznali na jakimś zlocie to chyba byśmy o Was nie usłyszeli.
Niektóre z tych pomysłów sami zrealizowaliśmy bądź też są w trakcie i działają.
Przykłady z życia: (zrealizowane)
1. Sam burmistrz Olesna chciał nas na Dniach miasta i starał się o to byśmy w nich uczestniczyli. Dostaliśmy również dofinansowanie.
2. Założenie fanpage na Facobook'u było strzałem w "dziesiątke" .Dużo więcej poznanych ludzi i maniaków z naszych okolic.
3. Strona www. jest odwiedzana średnio 400 razy w ciągu miesiąca.
To tylko kilka spraw które pomagają rozszerzyć działalność ASG w Polsce.
Dziękuje, dobranoc

P.S:
Mam nadzieję, że coś się przyda


EDIT:

Przyszło mnie jeszcze na myśl takie fajne powiedzenie. Ktoś stary i mądrzejszy od nas powiedział kiedyś "Praca u podstaw". Chodzi mi tu o to co było przez któregoś odrzucone, mianowicie gimnazjum. Jak nie zaczniesz pracować od podstaw to nic z tego. Pokazać w gimnazjum można co się z czym je. Najlepiej tylko klasą w ostatnim roku tejże szkoły. później taki osobnik wychodzi z takiej szkoły i dalej pamięta o ASG. Idzie do technikum, Liceum czy innego tam syfu. Ma 17 lat i jest już bardziej nie zależny.
Co prawda jest to etap w którym musicie czekać na takiego kogoś, ale łatwiej wpoić takiemu 16 latkowi jak fajne jest ASG niż w szkole średniej osobie która śmieje się z każdego w gronie znajomych ("bo tak trzeba przy znajomych")a jego ulubionym sportem w średniej szkole to palenie papierosów czy innego gówna.
Plakat też macie dobrym pomysłem i może być owocny.

Naprawdę życzę Wam powodzenia.

Ostatnio edytowany przez ..:Sybir:.. (28-12-2012 13:28:55)

Offline

 

#38 29-12-2012 08:06:37

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

..:Sybir:.. napisał:

Może się wtrące w Waszą rozmowę.
Sam staram się załapać kilka pomysłów na rozpowszechnienie ASG wsród "cywili".
Może powiem na wstępie, że nie wszystko co pisaliście czytałem, ale mam kilka pomysłów: 
Teraz jest blisko do WOŚP, sami chcemy wziąć udział. Niestety zapisy już minęły, ale organizatorzy myśleli już o nas , żeby umieścić nas w innej roli niż zbieranie pieniędzy. Lubliniec jest dużo większy od Olesna,  macie większe szanse na to by wyłapać potencjalnych "nowych" maniaków.
Drugą sprawą jest Facebook. uwierzcie, że to działa. Sam w to nie wierzyłem, ale od czasu kiedy założyliśmy fanpage dużo więcej ludzi o nas słyszało i o samym ASG.
Kolejna sprawa Dni miasta. Nie wiem czy Lubliniec coś takiego obchodzi, ale to również jest dobra sytuacja do zamierzonego celu.
Następnie dożynki. Również nie wiem czy takie coś jest u Was.
Jak już wcześniej pisałem Facebook robi cuda, ale sprawnie działająca strona www. też jest dobrym i trafionym pomysłem. Wasza tak jakby "umarła" .
Nie chce Wam wypominać co wam źle działa, chce tylko pokazać w jaki sposób możecie osiągnąć to co chcecie. Powiem szczerze , że gdybyśmy się nie poznali na jakimś zlocie to chyba byśmy o Was nie usłyszeli.
Niektóre z tych pomysłów sami zrealizowaliśmy bądź też są w trakcie i działają.
Przykłady z życia: (zrealizowane)
1. Sam burmistrz Olesna chciał nas na Dniach miasta i starał się o to byśmy w nich uczestniczyli. Dostaliśmy również dofinansowanie.
2. Założenie fanpage na Facobook'u było strzałem w "dziesiątke" .Dużo więcej poznanych ludzi i maniaków z naszych okolic.
3. Strona www. jest odwiedzana średnio 400 razy w ciągu miesiąca.
To tylko kilka spraw które pomagają rozszerzyć działalność ASG w Polsce.
Dziękuje, dobranoc

P.S:
Mam nadzieję, że coś się przyda


EDIT:

Przyszło mnie jeszcze na myśl takie fajne powiedzenie. Ktoś stary i mądrzejszy od nas powiedział kiedyś "Praca u podstaw". Chodzi mi tu o to co było przez któregoś odrzucone, mianowicie gimnazjum. Jak nie zaczniesz pracować od podstaw to nic z tego. Pokazać w gimnazjum można co się z czym je. Najlepiej tylko klasą w ostatnim roku tejże szkoły. później taki osobnik wychodzi z takiej szkoły i dalej pamięta o ASG. Idzie do technikum, Liceum czy innego tam syfu. Ma 17 lat i jest już bardziej nie zależny.
Co prawda jest to etap w którym musicie czekać na takiego kogoś, ale łatwiej wpoić takiemu 16 latkowi jak fajne jest ASG niż w szkole średniej osobie która śmieje się z każdego w gronie znajomych ("bo tak trzeba przy znajomych")a jego ulubionym sportem w średniej szkole to palenie papierosów czy innego gówna.
Plakat też macie dobrym pomysłem i może być owocny.

Naprawdę życzę Wam powodzenia.

A odniosę się do Twojej wypowiedzi, bo całkiem sporo wnosi w temat :-).
Dzisiaj tylko tak skromnie, bo za 30 minut mam pociąg, więc nie będę się rozpisywał, ale osobiście uważam, że pomysł z tym Facebookiem jest trafiony. Wiadomo, kto go teraz nie ma, prawda? Dlatego należałoby załatwić stronę na Facebooku. Z tymi dniami Lublińca czy innymi świętami, to słyszałem, że jeździli i to nie raz. Ja jestem tutaj nowy, więc jedynie sypię pomysłami i nic więcej.
Najbardziej, to chciałbym się ustosunkować do tej wypowiedzi odnośnie gimnazjum, bo widzę, że zostało to trochę źle odebrane. W tym wszystkim chodzi o to, aby nie werbować tych najmłodszych, gdyż później mogą być problemy różnego stopnia, od obrażeń fizycznych tych dzieciaków, kończąc na naszych obrażeniach psychicznych. Nie neguję natomiast samej idei rozpowszechniania tego hobby. Zaciekawić ich tym można bez względu na wiek, tylko na strzelankach raczej się nie sprawdzi werbowanie osób poniżej 16 roku życia.

Ja z chęcią pomogę jak tylko mogę! Wracam 4/5 stycznia dopiero, ale pomyślę o tym w wolnej chwili i może akurat coś mądrego i sensownego do głowy mi przyjdzie, to z pewnością się z Wami podzielę tym!

Dziękuję za wypowiedzi. Widzę, że w końcu temat rusza do przodu .

Offline

 

#39 27-01-2013 22:54:22

 ..:Sybir:..

Starszy kapral

Skąd: OLESNO
Zarejestrowany: 29-12-2011
Posty: 37
Punktów :   
Team: EJS OLESNO
Broń główna: M4A1 x2 ,G36k
Broń boczna: Glock 19
WWW

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

umarło widzę

Offline

 

#40 28-01-2013 18:04:51

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Wszystko żyje, tylko nie chcemy pochopnie decyzji podejmować i dopiero ustalamy różne rzeczy. Idzie to powoli, ale coś tam się rusza i podskakuje. Do tego ja na chwilę obecną też jestem zaabsorbowany wkładem we własne interesy, co skutkuje chwilowym brakiem czasu na pozostałe rzeczy, a jak się już znajdzie, to na pewno nie jest go na tyle, abym mógł coś poważniejszego dokonać, więc tylko się "co nieco udzielam" :-).

Offline

 

#41 01-04-2013 01:38:05

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Dawno nie wypowiadałem się zbyt kwieciście ani niezbyt wiele razy wchodziłem na stronkę, ale o ASG nie zapomniałem. Tak czytając, nie tródno było zobaczyć, że tak naprawdę nikt nie ma czasu by zrobić coś w kierunku rozpowszechnienia ASG, to ja oferuję trochę swojego wolnego czasu i jak co to mogę porozklejać plakaty, powrzucać ulotki do skszynek. Wystarczy się umówić kiedy dostarczycie plakaty/ulotki lub jadno i drógie, za darmo mogę porozwozić po całym Lublińcu .

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (01-04-2013 01:39:05)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#42 01-04-2013 08:57:20

 krawat

Podpułkownik

3361277
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 01-06-2011
Posty: 211
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC
Broń główna: swd/m4a1/m4a1 RAM RAP4 6mm
Broń boczna: beretta m9
Dodatkowe wyposażenie: bagnet;granaty itp
Tel.: 662526170

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

moim zdaniem praca u podstaw ok . Ale nie chce brać odpowiedzialności za dziecko któremuś sie coś stanie na wmasg'u zawsze pisali 16+  i tego bym sie trzymal nawet jak bedziesz robił impreze u nas na podwórku to mało jaka szanująca sie ekipa bedzie chciała sie strzelać z 16 latkami oskar tobie za dużo juz nie zostalo wiec  postaw sprawe jasno  " nie cofaj się w rozwoju" idź na przód. ciągnie się do starszych a młodych się werbuje.(sory za składnie mam kaca)

Offline

 

#43 01-04-2013 13:31:51

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Ok rozumiem, już nie chcę byście brali do siebie jakiś małolatów, ale tylko oferuję pomoc w rozwożeniu ulotek/plakatów, widać masz niezłego kaca zobacz na datę mojego przedostatniego i ostatniego posta ten ostatni jest pisany 4 miechy po tamtym i ustosunkowałem się do waszego zdania na ten temat i nie będę bardziej dociekał i was denerwował.


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#44 01-04-2013 23:00:17

 krawat

Podpułkownik

3361277
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 01-06-2011
Posty: 211
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC
Broń główna: swd/m4a1/m4a1 RAM RAP4 6mm
Broń boczna: beretta m9
Dodatkowe wyposażenie: bagnet;granaty itp
Tel.: 662526170

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

bania:D

Offline

 

#45 02-04-2013 01:59:30

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Wiem, mam jeszcze jeden pomysł jak zachęcić do ASG ludzi. Może ktoś kojarzy Roja z youtuba? Jeśli nie to on prowadzi SplatpackTV, Playlistę poświęconą Paintball'owi. Można zrobić też coś takiego ale o ASG i zachęcającego do dołanzcania do nas.


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 
  • Index
  •  » Hydepark
  •  » Pomysł zwrócenia uwagi na AirSoft Gun.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rcdriftpodlasie.pun.pl www.undefeated.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.nerwica.pun.pl